Atsiliepimai

 • 2022-09-05
  Utilizavau seną mašiną, viską sutvarkė greitai ir nereikejo niekuo rūpintis. Sumokėjo vietoje, patys išsivežė. Rekomenduoju.
  Andrius Kaunas
 • 2022-08-23
  Pardaviau savo Toyota, kuri stovejo gal tris metus apleista. Noriu padėkoti Dariui ir komandai, kad nepabūgo iššūkio :D nes reikalų, ištraukt ir užkelt ant tralo buvo, visi padirbėjom :D Visiems rekomenduoju šią linksmų plaučių Chebrą :)
  Domas, Vilnius
 • 2022-07-14
  Rekomenduoju, operatyvūs vyrukai. Išsiunčiau užklausą, paskambino, patikslino keletą klausimų ir viskas. Atvyko į vietą, atsiskaitė ir ant tralo... Gavau utilizacijos pažyma. Kitą dieną, kaip ir žad ėjo, jau galėjau nuimti nuo įskaitos.
  Renata, Molėtai
 • 2022-06-23
  Sveiki, Dariau tik dabar prisėdau parašyti atsiliepimą :) Noriu padėkoti už pagalbą tiek pirkimo procese, tiek kompensacijos paspirtukui klausimu. Apva pervedė pinigus, mėgaujuosi nauja trasporto priemone. :) Dar kartą ačiū.
  Karolina, Šiauliai
 • 2022-06-03
  Deja negaliu palikti gero atsiliepimo. Telefonu sutarėme dėl kainos ir išvežimo laiko. Laiką parinkau per pietus, kad nereikėtų atsiprašinėti iš darbo. Belaukiant tralo, gavau sms, kad vėluos atvykti sutartu laiku. Galiausiai baigėsi ir pietūs ir maniau, kad ateis ir vakarienė kol atvažiavo. Žodžiu vairuotojas vėlavo beveik 2 valandas. Atvykęs tik pasiteisino, kad užtruko ilgiau nei planavo, pas kitą klientą. Reziume, viską sutvarkė, kaip ir gerai, tačiau sugaišo daug brangaus laiko. Nerimta įmonė.
  Daiva, Kaunas
 • 2022-05-24
  Kas liečia utilizavimo klausimus, viskas labai profesionaliai,Darius tikrai pagelbejo, rekomenduoju. Skambinau ir kitiems, tai ko neklausi, to negausi :) paslauga teikia, bet nieko apie pažymas negali pakonsultuot
  Vytis, Kaunas
 • 2022-05-18
  Super chebra. Turėjau skubiai iš mokamos aikštelės kažkur išgabenti savo daužtą auto. Sutvarkė viską taip, kad po 4 val. mašina jau buvo ant tralo.
  Aleksandras, Vilnius
 • 2022-04-04
  Puikus aptarnavimas! Pirmą kartą gyvenime teko pardavinėti seną automobilį, kuris tapo kaip ir nereikalingas. Prieš užsakant paslaugą, perskambinau dar keletą supirkėjų. Nesuprantu, kaip jie randa klientų bendraudami kaip visiški marozai, panašu, kad ragelio mėtymas čia visiškai normali praktika :). Paskutinį kartą panašų pokalbį turėjau su statybininkais. Žodžiu aptarnavimo lygis, žemiau plintuso. Noriu padėkoti nupirksim.lt vyrukams, ypač Dariui už visą pardavimo ir dokumentų tvarkymo procesą, o ypač už normalų bendravimą.
  Julius, Vilnius